FC Háje Jižní Město U14 : FK VŽ U14 2:4 (1:1)

19.10.2019

Zasloužená výhra na Hájích

Komentář trenéra Aleše Šmída: ,,Úvod utkání nám vyšel dle našich představ.

Ve 4. minutě před brankou soupeře hráč Hnízdil přihrál v malém vápně hráči Maškovi, který za pomoci jednoho soupeřova hráče vsítil úvodní branku 1:0.

V prvních dvaceti minutách jsme hráli neustále na soupeřově polovině a domácí hráče jsme nepustili k ničemu. Bohužel se nám nedařilo vstřelit další branku z šancí, které jsme si vytvořili. Ve 34. minutě po ojedinělém protiútoku domácí dokázali vyrovnat na 1:1 a tak skončil i první poločas. Hned na začátku druhého poločasu jsme šli dvakrát sami na brankáře domácích, ale opět jsme nedokázali vstřelit branku.

Některé hráče jsme prostřídali a to se vyplatilo. V 56. minutě hráč Gecov vysunul přihrávkou hráče Bartoše, který dokázal prostřelit domácího brankáře, a my se ujali vedení 2.1. V 58. minutě hráč Melichar zatáhl po levé straně balón až před branku domácích, kde našel hráče Gecova, který skóroval na 3:1. Přicházeli i další šance, ale zase nás trápila koncovka. V 75. minutě domácí rozehrávali přímý kop, z kterého dokázali snížit na 3:2. Naštěstí v 78. minutě jsme rozehrávali nepřímý volný kop a hráč Joska našel ve vápně domácích hráče Gecova, který hlavou skóroval na konečný výsledek zápasu 4:2 pro nás.

Kluci podali velmi dobrý herní výkon, za který si zasloužili vyhrát. Z mého pohledu jsme se měli jen více gólově prosadit."

11. kolo ČDŽ U14

FC Háje Jižní Město U14 : FK Viktoria Žižkov U14 2:4 (1:1)

Branky: 14. a 75. Slavík - 4. Mašek, 56. Bartoš, 58. a 78. Gecov. Rozhodčí: Poustka - Pravda, Staněk.

Žižkov U14: Soběslav (41. Buk) - Nápravník (60. Franěk), Vohralík, Cír, Marek (68. Nedvěd) - Bartoš, Růžek, Joska - Mašek (55. Cafourek), Hnízdil (55. Gecov), Melichar (60. J. Novák).

Nejlepší hráči: Michael Gecov, Matěj Vohralík, Teodor Cír.

© 2018 Jiří Vohralík. Všechna práva vyhrazena.